אנחנו כאן על מנת להציע לעובדים שלכם שירותי ניהול פיננסי ברמה האישית על מנת להפיק את המיטב מרמת השכר הגבוהה ממנה הם נהנים ולהבטיח את עתידם הכלכלי עוד היום.

ניהול הסדרים פנסיוניים

העובדים שלכם הם הנכס החשוב ביותר שלכם ואתם רואים ברווחתם ושביעות הרצון שלהם את אחד המדדים החשובים ביותר להצלחת העסק. אנחנו מציעים למעסיקים מעטפת שירותים פיננסיים ופנסיוניים עבור העובדים שלהם. במסגרת השירות אנחנו יוצרים הסכמים בין המעסיקים מול בתי השקעות וחברות ביטוח במטרה להעניק לעובדי החברה כיסוי ביטוחי ופיננסי ולוודא שהם מרוצים. כחלק מההתקשרות בינינו נוודא לטפל בהעברות הכספים השונות ולפזר אותם בצורה מושכלת להבטחת ניהול ותשואות מצויינות. כמו כן, נדאג לעדכן אתכם בכל הנוגע לרגולוציה ושינויים רלבנטיים, לבצע בקרות ולהתנהל עבורכם מול בתי ההשקעות וחברות הביטוח במטרה להשיג את התנאים הטובים ביותר.

Senior woman checking her finances and investments

שירותי סליקה ובקרה פנסיוניים

חברתנו מתמחה במתן שירותי סליקה ובקרה פנסיוניים. במסגרת שירותי החברה אנו מספקים פתרונות בתחומי הסליקה, ניהול כספים, תפעול וייעוץ בענף החיסכון ארוך טווח למעסיקים. ברשותנו ידע מקצועי עשיר ומצטבר בכל הנוגע לממשק מעסיקים בכל הנוגע לתשלומים ותקנות. נשמח להעמיד לרשותכם את הידע שלנו ולספק לכם שירותי סליקה ובקרה פנסיוניים איכותיים.

שירות ייעוץ פנסיוני למעסיקים

בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בכל תחום החיסכון הפנסיוני. חלקים ניכרים מהשינויים נוגעים באופן ישיר למעסיקים וכוללים שינויים באופן בו מדווח המעסיק על תשלומי הפנסיה של עובדיו, צורת ההתקשרות של המעסיק עם סוכן הביטוח המטפל בו ובעובדיו, יצירתה של קרן פנסיה ברירת מחדל ועוד. השינויים קיבלו ביטוי בחוק תוך הטלת אחריות על המעסיקים.

אנחנו מציעים למעסיקים שירותי ייעוץ פנסיוניים במטרה לסייע להם לעמוד בדרישות החוק תוך קביעת מדיניות פנסיונית לארגון, טיפול בתשלומים, מתן ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי לעובדי האירגון ועוד. נשמח לעמוד גם לשירותכם ולספק לכם ייעוץ מקצועי.

Smiling grandmother and financial counselor

הכוונה פנסיונית פרטנית לעובדים

נשמח ללוות את עובדי החברה שלכם עם שירותי הכוונה פנסיונית פרטנית. הייעוץ מכסה את מגוון המוצרים הפנסיוניים הקיימים שברשות העובד כגון ביטוחי מנהלים שונים, קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות לצד מוצרי ביטוח למקרי נכות ופטירה. במסגרת הייעוץ נבחן את מצבו הפיננסי של העובד באמצעות בדיקת ובחינת כלל המוצרים הפנסיוניים שברשותו תוך בחינה מעמיקה של התאמתם לצרכיו העכשווים והעתידיים. בסיום התהליך נפיק דו"ח מפורט אשר סוקר את המצב הנוכחי תוך מתן המלצות לשיפור.

הרצאות וסדנאות

אנחנו מאמינים שידע הוא המפתח. לכן, נשמח להגיע לארגון שלכם במטרה להעביר הרצאות וסדנאות מקצועיות בתחומי המומחיות שלנו במטרה להעשיר את הידע של העובדים שלכם ולספק להם כלים ותובנות מעולמות הניהול הפיננסי שיפתחו להם צוהר להתנהלות כלכלית טובה יותר.

Microphone over conference hall background
Health insurance

ביטוחי בריאות קולקטיביים

ביטוח בריאות קבוצתי הוא כלי חיוני לשימור עובדים בארגון לצד גיוס עובדים חדשים. נשמח לטפל עבורך בכל נושא הביטוח בריאות הקבוצתי בארגון ונשיג עבורך ועבור עובדיך פוליסות המותאמות לצרכי האירגון, פרמיות נמוכות יחסית לקיימות בשוק, ביטוחים ללא צורך בהצהרת בריאות, תנאים אטרקטיביים במיוחד הנובעים ממכרז שנערוך בין חברות הביטוח השונות, סיוע בהפצת והטמעת הפוליסה בקרב העובדים ועדכונים בעקבות שינויים רגולטוריים.