מגוון פתרונות השקעה, פתרונות פיננסיים ותכנון פרישה להשגת איכות חיים וביטחון כלכלי לאחר פרישה

תיקון 190 לקופות גמל

החיסכון הפנסיוני הוא בעל חשיבות עליונה עבור כל אחד במדינה היות והוא יקבע את איכות חייו לאחר הפרישה. מסיבה זו אושר בשנת 2012 תיקון 190 לפקודת מס ההכנסה שמטרתו העיקרית היא להשיב את האטרקטיביות של החיסכון באמצעות קופות גמל ולעודד אזרחים וגמלאים להפקיד את הכספים שנצברו במשך השנים לקופת גמל ואף להנות מהאופציה למשוך כספי החיסכון בכל זמן. מדובר בהטבה משמעותית ביותר ציבור הגמלאים ועבור אלו אשר צפויים לפרוש לגמלאות בזמן הקרוב. מסיבה זו חשוב שכל אחד אשר משתייך לקבוצות אלו יכיר את ההטבה ואת מגוון הפטורים מתשלום מס על קצבת הזקנה שהיא מציעה.

אנחנו מציעים לכם ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לתיקון 190 ובחינה כיצד גם אתם יכולים להנות ממיסוי מופחת, דמי ניהול נמוכים בהשוואה לאפיקי השקעה אחרים ופיזור השקעות רחב המבטיח יציבות.

תכנון פרישה

פרישה לגמלאות היא אבן דרך משמעותית בחיי כל אחד. השינוי באורח החיים, הזמן הפנוי החדש שנוצר והצרכים הכלכליים המשתנים דורשים תשומת לב יתרה והתכוננות מראש. אנחנו מציעים לכם תהליך תכנון פרישה מסודר אשר יבטיח ניצול מקסימלי של דמי הפנסיה שלכם תוך התחשבות בכל תנאי השוק המשתנים תדיר.

אנחנו נייצר עבורכם תמונת מצב פנסיונית עדכנית ונבטיח עבורכם את עתידכם הכלכלי ויציאה לגמלאות מסודרת ובראש שקט.

פתרונות פיננסיים לגיל השלישי

בשנים האחרונות חלו מספר שינויים משמעותיים בכל הנוגע למיסוי קצבאות הזיקנה בישראל ובכל הנוגע להטבות מס לאוכלוסיית הגיל השלישי. בנוסף, פותחו מגוון פתרונות אשר תוכננו כך שיוכלו לנצל בצורה אופטימלית הטבות אלו. הטבות אלו נוצרו כתוצאה מעליית משמעותית בתוחלת החיים הממוצעת בישראל ונועדו לספק מענה אמיתי והולם למצב החדש שנוצר בקרב האוכלוסייה אשר תמצא את עצמה במציאות מורכבת של עלייה ביוקר המחייה, מעבר לרפואה פרטית ואתגרים פיננסיים נוספים אשר לא הכירו בעבר. 

אנחנו פה על מנת ללוות אתכם במהלך המורכב של ניהול הכלים הפיננסיים העומדים לרשותכם לאחר גיל הפרישה תוך חתירה מתמדת להקטנת סיכונים מחד והגדלת הרווחים מצד שני. אנחנו לצידכם כדי שתשמרו כמה שיותר על רמת החיים שאליה הורגלתם בעבר תוך השקעה והפעלה של שורת מוצרי חיסכון לגיל השלישי הכוללים הבטחת תשואה והבטחת מקדם. העתיד שלכם בידיים טובות איתנו